Trnavský Hlas Trnavský Hlas TRNAVSKÝ HLAS - Trnava a okolie naživo sk kral@trnavskyhlas.sk (Trnavský Hlas) kral@trnavskyhlas.sk (Trnavský Hlas) PHP RSS Feed Generator https://www.trnavskyhlas.sk/grafika/trnavsky-hlas-100-100.png Trnavský Hlas - spravodajstvo https://www.trnavskyhlas.sk 100 100 Trnavský Hlas - TRNAVSKÝ HLAS - Trnava a okolie naživo Spartak potrebuje v Dunajskej Strede bodovať, ide o pohárovú Európu Spartak potrebuje v Dunajskej Strede bodovať, ide o pohárovú Európu O dve pohárové miestenky bojujú tri tímy - Spartak Trnava, Žilina a Dunajská Streda. https://www.trnavskyhlas.sk/c/37367/spartak-potrebuje-v-dunajskej-strede-bodovat,-ide-o-poharovu-europu.htm Fri, 10 May 2024 14:03:03 GTM https://www.trnavskyhlas.sk/c/37367/spartak-potrebuje-v-dunajskej-strede-bodovat,-ide-o-poharovu-europu.htm Kam za futbalom? Siladice privítajú Červeník, Zeleneč ide do Križovian Kam za futbalom? Siladice privítajú Červeník, Zeleneč ide do Križovian Prinášame prehľad futbalových zápasov cez víkend v regióne. https://www.trnavskyhlas.sk/c/37364/kam-za-futbalom-siladice-privitaju-cervenik,-zelenec-ide-do-krizovian.htm Fri, 10 May 2024 07:00:41 GTM https://www.trnavskyhlas.sk/c/37364/kam-za-futbalom-siladice-privitaju-cervenik,-zelenec-ide-do-krizovian.htm Zápas dohrávali o dve hráčky menej, napriek tomu futbalistky Spartaka zvíťazili Zápas dohrávali o dve hráčky menej, napriek tomu futbalistky Spartaka zvíťazili Hráčky Spartaka ukončili negatívnu päťzápasovú sériu bez výhry proti Liptáčkam, výhru 2:1 vydreli v samom závere duelu, ktorý dohrávali v oslabení o dve hráčky. https://www.trnavskyhlas.sk/c/37363/zapas-dohravali-o-dve-hracky-menej,-napriek-tomu-futbalistky-spartaka-zvitazili.htm Thu, 09 May 2024 20:17:48 GTM https://www.trnavskyhlas.sk/c/37363/zapas-dohravali-o-dve-hracky-menej,-napriek-tomu-futbalistky-spartaka-zvitazili.htm Spartak si zazmluvnil mladý talent, 16-ročný reprezentant podpísal profi zmluvu Spartak si zazmluvnil mladý talent, 16-ročný reprezentant podpísal profi zmluvu Mladý reprezentant ukazuje v Spartaku kvality. https://www.trnavskyhlas.sk/c/37360/spartak-si-zazmluvnil-mlady-talent,-16_rocny-reprezentant-podpisal-profi-zmluvu.htm Thu, 09 May 2024 10:42:48 GTM https://www.trnavskyhlas.sk/c/37360/spartak-si-zazmluvnil-mlady-talent,-16_rocny-reprezentant-podpisal-profi-zmluvu.htm Bestrent Cup: Šúrovce prešli cez Bučany do finále Bestrent Cup: Šúrovce prešli cez Bučany do finále Šúrovčania si zahrajú finále oblastnej pohárovej súťaže prvýkrát v histórii. https://www.trnavskyhlas.sk/c/37357/bestrent-cup-surovce-presli-cez-bucany-do-finale.htm Wed, 08 May 2024 20:00:44 GTM https://www.trnavskyhlas.sk/c/37357/bestrent-cup-surovce-presli-cez-bucany-do-finale.htm Trnavský volejbal sa presúva z haly na piesok, prvé boje budú už v stredu Trnavský volejbal sa presúva z haly na piesok, prvé boje budú už v stredu V Trnave sa začína sezóna plážového volejbalu. https://www.trnavskyhlas.sk/c/37352/trnavsky-volejbal-sa-presuva-z-haly-na-piesok,-prve-boje-budu-uz-v-stredu.htm Tue, 07 May 2024 15:17:52 GTM https://www.trnavskyhlas.sk/c/37352/trnavsky-volejbal-sa-presuva-z-haly-na-piesok,-prve-boje-budu-uz-v-stredu.htm Hádzaná: Muži obsadili štvrté miesto, dorastenci vyhrali svoju súťaž Hádzaná: Muži obsadili štvrté miesto, dorastenci vyhrali svoju súťaž Hádzanárska sezóna je na konci. Muži v poslednom kole prehrali, dorastenci v poslednej sekunde získali majstrovský titul https://www.trnavskyhlas.sk/c/37350/hadzana-muzi-obsadili-stvrte-miesto,-dorastenci-vyhrali-svoju-sutaz.htm Tue, 07 May 2024 13:54:30 GTM https://www.trnavskyhlas.sk/c/37350/hadzana-muzi-obsadili-stvrte-miesto,-dorastenci-vyhrali-svoju-sutaz.htm Ženy Spartaka v derby nebodovali, žiačky pokračujú bez bodovej straty  Ženy Spartaka v derby nebodovali, žiačky pokračujú bez bodovej straty  Hráčky Spartaka na pôde najväčšieho rivala tesne prehrali a stratili reálnu šancu zabojovať o historické tretie miesto. https://www.trnavskyhlas.sk/c/37348/zeny-spartaka-vderby-nebodovali,-ziacky-pokracuju-bez-bodovej-straty.htm Tue, 07 May 2024 09:03:36 GTM https://www.trnavskyhlas.sk/c/37348/zeny-spartaka-vderby-nebodovali,-ziacky-pokracuju-bez-bodovej-straty.htm Bežci mieria do Dolnej Krupej, v obci chystajú tradičný beh Bežci mieria do Dolnej Krupej, v obci chystajú tradičný beh Trať má 10 kilometrov, štart aj cieľ budú na futbalovom ihrisku. https://www.trnavskyhlas.sk/c/37342/bezci-mieria-do-dolnej-krupej,-v-obci-chystaju-tradicny-beh.htm Mon, 06 May 2024 09:01:07 GTM https://www.trnavskyhlas.sk/c/37342/bezci-mieria-do-dolnej-krupej,-v-obci-chystaju-tradicny-beh.htm Futbal, 8. liga B: Brestovany remizovali s Dubovanmi, Šúrovce zvýšili náskok Futbal, 8. liga B: Brestovany remizovali s Dubovanmi, Šúrovce zvýšili náskok Futbalisti Šúroviec využili zakopnutie Brestovian, na čele 8. ligy B majú po 20. kole trojbodový náskok. https://www.trnavskyhlas.sk/c/37339/futbal,-8.-liga-b-brestovany-remizovali-sdubovanmi,-surovce-zvysili-naskok.htm Sun, 05 May 2024 20:39:01 GTM https://www.trnavskyhlas.sk/c/37339/futbal,-8.-liga-b-brestovany-remizovali-sdubovanmi,-surovce-zvysili-naskok.htm