Futbal, 7. liga: Červeník zdolal Cífer, Siladice sú už druhé

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 21.4.2024, 21.12, prispievatelia

Z nedeľného súboja prvého z druhým, teda Červeníka a Cífera, vyšli lepšie domáci. Upevnili si tak postavenie v čele tabuľky, Cífer klesol z druhého na tretie miesto. Na druhé vyskočili po víťazstve v Horných Orešanoch Siladice. Červeník sa ujal vedenia už v 8. minúte, gól strieľal Reho. V 23. minúte zvýšil na 2:0 Kopún a to bolo z gólov v zápase kola už všetko.

O výsledok kola sa postarali Bučany, k ich výhre 7:1 v Ružindole prispel dvoma gólmi Tomáš Sedlák. Foto: Ján Král

Aj Siladice rozhodli v Horných Orešanoch o osude zápasu už v prvom polčase. Skórovali Hecht, Mesároš a Babic, jasné víťazstvo hostí potvrdil svojim druhým gólom chvíľu pred záverečným hvizdom Hecht.

Veľké Orvište malo tiež lepší prvý polčas, dvojgólové vedenie mu zabezpečil Kevin Daniš. Krátko po polčase pridal tretí gól Pavlovič. Majcichov zaznamenal prvý gól do siete domácich v 70. minúte vďaka Ondrišovi, v 90. minúte pridal druhý Štrbo, ale viac toho už hostia nestihli.

Bučany si prišli do Ružindola po víťazstvo. Prvý gól zaznamenal už v 1. minúte Habes a potom ich hostia nastrieľali ešte ďalších šesť. Ružindolčania zaznamenali len jediný, o ich gólový zápis sa postaral Tomašovič.

Dobre si zastrieľali aj Kátlovce, ktoré zdolali Madunice 5:1. V zápase Drahovce - Zvončín videli diváci až sedem gólov. Šťastnejší boli napokon Drahovčania, ktorí mali lepší druhý polčas a o svojom víťazstve rozhodli gólom Cesneka z 90. minúty.

Krakovany po prvom polčase s Bohdanovcami prehrávali a tak museli tiež zabrať v druhom. Vyrovnával v 68. minúte Pažík, o víťazstvo sa ďalšími dvoma gólmi postarali Šurin a Machač.

7. liga – 18. kolo

Červeník – Cífer 2:0 (2:0)

Góly: 8. Reho, 23. Kopún

ČERVENÍK: Krajčovič – Nemec, Vančo, Kopún, Krigovský, Gábriš, Ješko, Reho, Pekarovič, Kubička, Uhrík (Nemček, Žemla, Táčovský)

CÍFER: Tollarovič – Burian, Húževka, Domorák, Korbelič, Hlúch, Sagan, Matlák, Synak, Blaško, Grosman (Kolenič, Repa, Ochaba, Bukovec, Fajkus)

Horné Orešany – Siladice 0:4 (0:3)

Góly: 20. a 89. Hecht, 27. Mesároš, 42. Babic

HORNÉ OREŠANY: Kluka – Malý, Peško, Ostrovský, Nascimento, Šulc, Blažo, Da Silva, M. Mekký, Gonos, Hurek (Gomes, Brestovanský, Rábara, Turcár)

SILADICE: Dúcky – M. Lančarič, Rau, Jarábek, Mesároš, Dvorský Sekereš, Bališ, Kadlec, Hecht, Babic (F. Lančarič, Trnovec)

Kátlovce – Madunice 5:1 (2:0)

Góly: 4. Sliva, 32. Bohunický, 51. Hlavatovič, 71. Pavlík, 90. Čapkovič - 54. Mráz

KÁTLOVCE: Kostolanský – Hanzel, Červeňanský, Hupka, Bohunický, Uváček, Hlavatovič, Sliva, Kadlečík, Vyhlidal, Pavlík (Boc, Čapkovič, Babečka)

MADUNICE: Jamrich – Lulovič, Kurinec, Strecký, Belica, Cubillos, S. Mráz, Kollár, K. Mráz, Kolarik, Masnica (Galbička, Patron, Švančara)

Ružindol – Bučany 1:7 (1:3)

Góly: 26. Tomašovič – 1. Habes, 30. Cíferský, 44. Jančovič, 62. a 82. Sedlák, 78. Balun, 85. Lenchur

RUŽINDOL: Bujzaš – Ilavský, Penyak, Tomašovič, Vandák, Minarovič, Moncman, Ostrý, Backa, Moravčík, Klenkovič (Palkovič, Adamčík, Huraj)

BUČANY: Polóny – Jančovič, Balun, Cíferský, Orolín, Fančovič, Habes, Zázik, Nemček, Braniša, Sedlák (Zubanych, Lenchur, Krška)

Drahovce – Zvončín 4:3 (2:3)

Góly: 43. Rusnák, 45. Németh, 67. Zajac (pen), 90. Cesnek – 7. a 39. Vyskoč, 19. Lošonský

DRAHOVCE: Šerjeník – Németh, Zajac, Tomaga, Vančo, Marušic, Rusnák, Cesnek, Babečka, Onder, Gabriš (Kosa, Rusnáčik, Hargaš)

ZVONČÍN: Strmenský – Vyskoč, Lošonský, Mihalovic, Brečka, Ševčík, Blejštil, Jurovatý, Hmam, Čambor, Staráček (Zelenský, Čechovič, Čambor)

Krakovany – Bohdanovce 3:1 (0:1)

Góly: 68. Pažík, 70. Šurin, 81. Machač – 16. Zajíček

KRAKOVANY: Mihálik – Potrok, Michálek, rechotrík, Valo, Orviský, Šurin, Gažík, Machač, Andrísek, Pažík (Franko, Holán, Straka)

BOHDANOVCE: Kopúnek – Braniša, Faga, Palšovič, Židek, Skukálek, Sanny, Daniš, Mackovčín, Dufek, Zajíček (Brestovanský, Brna, Vyskoč)

Veľké Orvište – Majcichov 3:2 (2:0)

Góly: 43. a 44. Daniš (prvý z pen), 48. Pavlovič – 70. Ondriš, 90. Štrbo

VEĽKÉ ORVIŠTE: Hrynov – Vavrinec, Daniš, Juríček, Šiška, Zelenay, Baraniak, Šajter, Pavlovič, Veľký, Zdenek (Slovák, Korvín)

MAJCICHOV: Hegyi – Štrbo, Chynoradský, Marek, Tančok, Kalivoda, Ondriš, Gergely, Koricina, Gerši, Škultéty (Jasovský)